4
jan 2026

Massale stroomuitval in Berlijn

Ruim 45.000 huishoudens en 2000 bedrijven getroffen door brandaanslag

Terwijl de bewoners van steden als Berlijn, Frankfurt, Wenen, Parijs, Lyon, Straatsburg, Amsterdam, Brussel, Antwerpen en Londen hun wonden likken na de enorme vuurwerkbranden en straatterreur op oudejaarsnacht, werd in Berlijn op 3 januari 2026 een brandaanslag gepleegd op een energiecentrale door de extremistische Vulkangruppe, een tak van Antifa, die zich met name richt op het vernietigen van de kritieke infrastructuur en het totaal ontregelen van de maatschappelijke ordening. 

Ruim 45.000 huishoudens en 2000 bedrijven zitten zonder stroom, zonder (warm) water, in het donker, in de kou, want het vriest hard in die contreien. Het gebrek aan sanitatie, hygiëne en afvalverwijdering kan binnen afzienbare tijd ook een probleem vormen. 
Met name de bewoners van de villawijken Lichterfelde, Zehlendorf, Groβer Wannsee zijn getroffen. Ziekenhuizen en verzorgingstehuizen zijn ook geraakt, dat stelt de hulpdiensten voor enorme uitdagingen.
Het kan nog dagen duren voordat de stroomvoorziening hersteld is.

Klimaatterreur

Sinds jaar en dag maken fanatici en eco-fundamentalisten de dienst uit in het westen.
Alles voor een betere wereld, zeggen zij in koor.
Niet gehinderd door enige zelfreflectie, verklaren zij voor de aarde op te komen.
Deze militante groepen worden gesteund door het gros van de politieke partijen, het openbaar bestuur, het ambtenarenapparaat, de reguliere media, het onderwijs, NGO's en hebben zodoende feitelijk vrij spel.
Het bezetten van bedrijven, brandstichting, straatterreur is het beproefde arsenaal van hen die hun 'betere' wereld door ieders strot duwen.
Zo ook in Berlijn waar sinds 2016 de stads- en deelstaatregering gevormd wordt door een Rot-rot-grüne coalitie van de extreem-socialistische partijen SPD, Die Linke en Die Grünen.
Een recept voor ellende, dat blijkt op alle fronten.
Niet alleen is Berlijn economisch failliet maar kampt het ook met enorme aantallen muzelmannen uit Turkije, de Balkan, het Midden-Oosten, die de facto de baas op straat zijn.

Verelendung

Inmiddels heeft de Vulkangruppe de brandaanslag opgeëist.
In hun verklaring roepen ze op tot actie.
Anti-imperialisme en het vernietigen van de fossiele industrie is hun oogmerk. Communisme is het einddoel.
Inmiddels stoppen grote bedrijven hun productie in Duitsland en Nederland en vertrekken ze naar landen met een voordeliger belastingklimaat en lagere energieprijzen. Kapitaalkrachtigen en goed opgeleide mensen verlaten en masse het zinkende schip Europa.
17.000 miljonairs hebben het Verenigde Koninkrijk reeds verlaten. Moedwillig wordt de Europese economie gesloopt onder het mom van het klimaat.
Ambtenaren denken dat geld aan de bomen groeit, het moet verdiend worden door ondernemers en werkenden.
Dat is de realiteit.

Terug naar de natuur

Waar dat desastreuze, ideologische fanatisme eerder toe heeft geleid, hebben we kunnen zien in Cambodja toen de Rode Khmer van 1975 - 1979 een waar schrikbewind voerde. Onder leiding van de Maoïst Pol Pot werden naar schatting drie miljoen mensen vermoord door executies, hongersnood en uitputting. Iedereen die een bril droeg, een muziekinstrument bespeelde of Frans sprak, was een klassevijand en werd gedeporteerd naar The Killing Fields. Van de ene op de andere dag hield de civilisatie op te bestaan en werd iedereen vanuit de steden het platteland opgedreven.
De rest is geschiedenis.

Kritieke infrastructuur

De kritieke infrastructuur omvat onze energie- en drinkwatervoorziening, onze veiligheid, de logistiek en transport van voedsel en medicijnen.
Wanneer dat systeem onverhoopt verstoord raakt door brand, terreur, natuurgeweld, zijn de rapen gaar, want vrijwel niemand is voorbereid op grootschalige ontregeling, zeker niet wanneer dat lang gaat duren en dan ook nog hartje winter.
De bewoners in de frontgebieden van oostelijk Oekraïne weten na jaren oorlogsgeweld niet beter meer. Het gros van de mensen heeft een goed heenkomen gezocht of zit daar vast. Zo goed en zo kwaad als dat gaat, vinden zij soms een weg om daarin te kunnen overleven.

Wees voorbereid!

De overheid propageert zelfredzaamheid, zodat je jezelf en je dierbaren de eerste 72-uur na een massale uitval van de kritieke infrastructuur moet zien te kunnen redden.
Als het langer duurt, heb je pech.
Het komt er op neer dat we ongeveer acht maaltijden verwijderd zijn van totale chaos.

Diezelfde overheid ontmantelt onze weerbaarheid en zelfredzaamheid door het vernietigen van de boerenstand, de visserij, het stoppen van de gaswinning op land voor binnenlands gebruik (nog wel levering van aardgas aan Duitsland), het sluiten van kerncentrales (in Duitsland) en het ongelimiteerd bijdrukken van fiat geld door de Europese Centrale Bank, hetgeen heeft geleid tot hyperinflatie.
Je geld wordt steeds minder waard.
Een totale oorlog tegen Rusland is ook in de maak, gezien de enorme propaganda en investeringen in de wapenindustrie.
Zorg hoe dan ook goed voor jezelf, elkaar en trek je eigen plan!

 

Generic placeholder image

Generic placeholder image

Generic placeholder image

Generic placeholder image

Generic placeholder image

Telefonisch contact

+31 6 361 445 04

Adres

Schokkerweg 74
2583 BJ Scheveningen (Den Haag)
Nederland

E-mail

info@christomotz.com

Algemene Voorwaarden voor Dienstverlening Christo Motz

Download mijn CV 2023